Blog: Raw Foods is it for Everybody
by bluepastry

סיבת עיתונאים משותפת עם שרת החוץ ליברמן או גבוהה ה...

israel is the only true democracy now in the world

Date:   3/25/2010 3:03:36 PM   ( 11 y ) ... viewed 3288 times

סיבת עיתונאים משותפת עם שרת החוץ ליברמן או גבוהה האיחוד האירופי סוג אריג אשטון

17 מרץ 2010
בישראל כולם רוצה שלום. ממשלה זו אמר מהרגע הראשון כי אנו נמצאים מוכן שיחות ישירות.
מנחה: שלום. ברוך הבא מסיבת עיתונאים שלנו יהיה איפה אנחנו מארחים את הנציג לענייני מדיניות חוץ וביטחון, גב 'קתרין אשטון. נתחיל עם שתי טענות: אחת על ידי שר החוץ אביגדור ליברמן, והשנייה על ידי גב 'אשטון, ולאחר מכן יהיו ארבע שאלות: שתי שאלות העיתונות הישראלית, ושתי שאלות העיתונות זרים. אנו נתחיל עם הדוחות. גב אשטון, בבקשה.

אשטון rep high: קודם כל, אני מקווה שאנחנו לא שנאלצת להמתין. ואני רוצה לומר כמה אני שמח להיות בישראל כדי החלו הפגישות שלי עם מר ליברמן, מי אני נפגש עם בבריסל.

אני בישראל לשתי מטרות. הראשונה היא להמחיש את המחויבות של האיחוד האירופי על תהליך השלום במזרח התיכון, והרצון להיות הסיוע על מנת להבטיח כי אנו יכולים לראות את השיחות הקרבה להתחיל תחת הסנטור מיטשל, במטרה לעבור למשא ומתן מלא שלנו ופתרון הסכסוך שיובילו את פתרון שתי המדינות.

גם אני כאן כדי לתמוך את היחסים הבילטרליים עם ישראל יש דיונים על חלק מהשאלות הכלכלי בינינו, כדי להבטיח שיהיה לנו את היחסים על בסיס מוצק, כמובן, במהלך הדיונים שלנו, לדבר על סוגיות בינלאומיות הנוגעים לנו, במיוחד את דאגותינו על איראן ועל הקושי שאנחנו הפנים של תפוצת הנשק הגרעיני. תודה.

השרה ליברמן: תודה, מותק. הברונית אשטון, חברי המשלחת מחובר, נציגי העיתונות. אני שמח על ההזדמנות לארח אותך בישראל. זה דיון השני שלנו, הפגישה השנייה שלנו. בדיון שלנו היום דיברנו על בעיות רבות הבינלאומי; הראשון, כמובן, הם האיומים מאיראן, כמובן, את הבעיה הפלשתינית.

אני רוצה להדגיש כי כולם ישראל רוצה שלום. יש רק דיון על הדרך הטובה ביותר כדי להשיג את זה בשלום. זו הממשלה אמר מהיום הראשון שאנחנו מוכנים לשיחות ישירות. ואני לא מכיר שום פתרון טוב יותר מאשר לשיחות ישירות. אני חושב שזה חיוני כדי לשמור על התהליך המדיני בחיים, וגם היום אני אומר שוב שאנחנו מוכנים לפתוח בשיחות ישירות עם מיד.

לגבי הנושא האיראני, אני חושב שזה זמן קריטי. אנחנו לא יכולים לקבל את המדיניות של איראן לגרור את הזמן, להרוויח זמן, לבזבז את הזמן. זה באמת הזמן החלטות קשות במועצת הביטחון והאיחוד האירופי. עכשיו זה הזמן למדיניות חדשה 'רצ' יל, לא הזמן מדיניות צ 'מברליין, וזה הציפייה שלנו. תודה.

מנחה: נתחיל בשאלה עבור קול ישראל, קול ישראל, מר שמוליק טל.

mr. טל: מזכיר אשטון, השאלה מופנית אליך. מה בדיוק האיחוד האירופי מוכן לעשות כדי להתמודד עם הבעיה של איראן? כי הזמן הולך ואוזל. אין למעשה שום זמן נותר לפי כמה גורמים, ואני בטוח שאתה דנו עם שר החוץ. מה הפתרון ספציפי כי מדינות אירופה הן הצעה זו בעיה מאוד, מאוד דחוף ברגע זה?

אשטון rep high: מה אנו מתארים את הגישה לעקוב אחר התאום-. הדבר הראשון ואת הדרך הטובה ביותר לפתרון בעיה זו יהיה על ידי דיאלוג עם איראן כי הם היו להשתתף כדי לפתור את הבעיות שאנו מודאגים.

יש לנו הבהיר כי אנו רואים את הזכות של המדינה לפתח תוכנית גרעינית אזרחית, בתנאי שזה נעשה בהקשר של הבטחת שלומם של התוכנית ולהבטיח כי כל החומרים הגרעיניים נשמרים בטוח. אבל אנחנו גם מאוד ברור שאיראן היא עושה משהו שונה מאוד על ידי תוכנית העשרה שלה.

לכן, אם אנחנו לא מסוגלים לפתור זאת על ידי דיאלוג, שוב, אני עושה את ההצהרה כי אני מאוד מוכן לנהל דיאלוג, אלא על בעיות אלה, לא על כל דבר אחר ואם לא, אז האיחוד האירופי תומכת של תהליך הולך קדימה במועצת הביטחון. ואני כבר בדיון עם מי הם אותם חברי החברות הקבועות של מועצת הביטחון. דיברתי עם מספר מצבים שונים כי הם גם לא המדינות החברות קבע על חשיבותה של מועצת הביטחון לנוע קדימה, ואני מחכה לגלות כאשר התאריך של הדיון הזה יכול להתבצע.

באותו הזמן, כל המועצות החוץ ימשיכו לשמור על המצב בבדיקה, במובן הטוב ביותר של זה, על ידי הסתכלות על מה שקורה ועל ידי 27 מדינות דנים זה. אני אמשיך לעשות את זה. אנחנו מחכים למועצת הביטחון, ולאחר מכן נוכל גם להסתכל על מה אמצעים אחרים עשויים להיות מתאימים.

מנחה: שאלה שנייה היומי הצרפתי "לה מונד", מר לורן zecchini.

mr. zecchini: תודה לך. גברת אשטון, אמרת, כמו מר סולאנה אמר פעמים רבות, כי האיחוד האירופי הוא מאוד נלהב להגביר את תפקידה, את מעורבותה בתהליך השלום. אבל העובדה היא כי הישראלים והאמריקאים לא נראה מאוד להוטים להגדיל את תפקידו של האיחוד האירופי. האם אתה מגיע סוג של הבנה עם מר ליברמן על זה?

אשטון rep high: ובכן, הייתי השאלה הראשונה של כל אם זה בהכרח עד כולם כדי לקבוע איך בדיוק אנחנו רוצים להיות מעורבים. הדבר הראשון הוא כי 27 המדינות החברות הגיעו למסקנות שהם הגיעו בחודש דצמבר, אשר היה לצפות חזקה מאירופה, על הצורך להתקדם עם התהליך ומה אנו מאמינים התוצאה צריכה להיות. על רקע זה, העבודה שלי היא להפוך את זה לפעולה חיובית.

הייתי באזור כדי לדבר במספר מדינות, וכמובן להיות כאן בישראל, על מנת לדון כיצד האיחוד האירופי הטוב ביותר יכול לתמוך בתהליך. מכאן אני אסע למוסקבה, כדי הקוורטט, אשר תהיה הזדמנות נוספת לעשות את מה שאני תיאר reinvigorating הקוורטט, ועל ידי כך אני מתכוון הרצון הפוליטי של ה"ק וורטט "כדי להיות גלוי יותר, פעיל יותר בתמיכה התהליך לנוע קדימה, ועל אירופה לשחק תפקיד שלה הן מבחינה כלכלית ופוליטית. אבל אנחנו צריכים להבין בדיוק איך הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות את זה בהקשר של הרצון להיות כמו תומכת ככל האפשר על מנת לקבל את התוצאות כולנו מאמינים הם הטובים ביותר.

מנחה: השאלה הבאה מתוך ערוץ 2 טלוויזיה, מר אודי סגל.

mr. סגל: תודה. ברשותכם, אתחיל עם שר החוץ של עברית.

מר שר החוץ, אתה כבר מטיף הרבה על עמידה על הכבוד הלאומי שלנו, לכן אני מניח שגם אתם מבינים למה האמריקאים היו כל כך כועס. למה אתה מאשים אותם של צביעות מה לדעתך ישראל צריכה לעשות, למעשה, על מנת לפתור את המשבר עם ארצות הברית, וגם אתה יכול להרגיע את אזרחי ישראל, ולומר להם כי לא מדובר במשבר אשר יכולים להשפיע הבעיה החשובה ביותר, כי אתה כבר העלה את הנושא האיראני?

ואת, גב 'אשטון, אתה חושב כי הדברים הקשים כי שמע ישראל מוושינגטון הם מועיל לתהליך או מזיק לתהליך? ואתה מגיע לפגישה עם אבו מאזן. אתה לא חושב שהוא משתמש זה התנגשות בין וושינגטון לבין ירושלים, כדי למנוע את עצמו מן נכנס שיחות, שיחות קרבה או שיחות ישירות, עם ישראל?

השרה ליברמן: תודה לך. קודם כל, אני רוצה לתקן אותך. אני מעולם לא האשים את האמריקאים של צביעות. אני לא יודע איפה קנית את מ. אני חושב כי מבחינת העיתוי, זה לא הזמן הנכון. אני חושב כי מדינת ישראל הבהירה כי. שם לא היה כל ניסיון מכוון כאן, אז אין לנו בעיה להודות שכאשר אנחנו לא בסדר, וזה מה שעשינו.

אני חושב, עם זאת, כי דרישה זו נעשתה, במידה רבה, מצד הקהילה הבינלאומית כסוג של הזדמנות לתקוף את ישראל להפעיל לחץ על ישראל, ולדרוש דברים שהם בלתי סבירים. דרישה זו כי היהודים להיות אסור לקנות או לבנות במזרח ירושלים היא פשוט לא הגיוני. הבה נבחן, למשל, מה יקרה אם אנחנו ערבים אסר על החלק המזרחי של העיר כדי לקנות דירות או לבנות במערב ירושלים. שאלתי את כל המנהיגים כי דיברתי לאחרונה וכולם אמרו "אתה משוגע? אם חס הערבים של מזרח ירושלים כדי לקנות דירות או לבנות בחלק המערבי של העיר, כל אחד יגיד לך מיד כי אתה מדינת אפרטהייד. "

זה סוג של סימטריה היא בהחלט לא מקובל עלי. אנו חושבים כי ירושלים, בירת ישראל, חייב להיות נגיש לכל, מוסלמים, נוצרים כדי ליהודים. כל אדם זכאי לקנות דירות, לבנות איפה שהם רוצים, ויש כבר אלפי ערבים ממזרח ירושלים המתגוררים בשכונות היהודיות בירושלים המערבית, ואת הדברים ימשיכו כך.

mr. סגל: ובאשר לשאלה מה אתה מציע לעשות כדי לפתור את המשבר?

השרה ליברמן: אני חושב שאנחנו עושים כל מאמץ. אין לנו עניין בעימות עם אף אחד. לא עם ארצות הברית, לא עם האיחוד האירופי, לא עם מדינות אחרות ולא עם הקוורטט. אנחנו מנסים, בערוצי המקובלת, כדי להבהיר את העמדה שלנו, להסביר מה קורה, ואנו מקווים כי ייפגש עם הבנה. אני לא מציע ברגע שאנחנו משתמשים בעיה זו לסוג מסוים של העימות, אשר בוודאי לא יתרום שום דבר חיובי לתהליך המדיני ולא יביא את הצדדים קרובים יותר זה לזה, ולא יהיה זה להקל על הצדדים ולא לתרום משהו מועיל.

high rep אשטון: אני מאוד ברור על רצונו לראות את השיחות של הקהילה הבינלאומית להתחיל כדי להגיע לפתרון של שתי מדינות זה יפתור את הבעיות של ירושלים, כמו השר תיאר את עצמו, לאפשר לה להיות עיר נהנו כל.

אני חושב השאלה הופכת להיות הדרך הטובה ביותר שאנחנו יכולים להשיג את זה. ואת ההצעה שלי אליך היא כי הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות משא ומתן רציני כדי להבטיח את עתידו של העם הישראלי והעם הפלשתיני. ואני מאמין שזה לטובת האינטרסים לטווח ארוך של המדינה הזו כי זו הממשלה, יחד עם הפלשתינאים, קובע כי בעתיד. ואת שנקדים להגיע לשיחות, כן ייטב.

ומה שאמרתי אל שר, ואני אחזור, ואני כבר אומר את זה בכל האיזור, הוא כי האיחוד האירופי הוא כאן כדי להיות מסוגל לתמוך אלה משא ומתן ולאפשר ותמיכה משקל כלכלי ופוליטי כי יש צורך לשים את זה מאחורי. אנחנו לא יכולים לנהל את המשא ומתן עבורך ולא היינו רוצים. הפתרון טמון איתך לנהל משא ומתן. אבל משא ומתן מוצלח תהיה הדרך הטובה ביותר להבטיח את סוג בשלום ובביטחון שכל חבר אחד של הארץ הזאת של פלסטין רוצה להיות.

מנחה: שאלה אחרונה ממר כריסטיאן סיברס מן הטלוויזיה הגרמנית zdf.

mr. סיברס: ראשון עד הנציג הבכיר, אם יורשה לי. מה אתה קורא מן שר החוץ לגבי מדיניות ההתנחלות הישראלית היום, בטוח איך זה גורם לך בכל הנוגע לקידום תהליך השלום?

ושאלה אליך, מר שר החוץ, אתה מוכן בבקשה לתאר את מצב הרוח בין שניכם היום אחרי ששמעת את הביקורת מצד הנציג הבכיר על זוג העבר של ימים?

השרה ליברמן: אני חושב שיש לנו דיון מאוד חיובית עם הרבה הבנה קצת אי הבנה. אבל אני חושב שאנחנו באמת היה דיאלוג מאוד חשוב לשנינו, ואני אשמח להמשיך את הדיאלוג הזה בשבועות הבא.

אשטון rep high: ואני מאוד ברור; עשיתי עמדה מאוד ברורה על ההודעה שלי בשבוע שעבר. ואני גם מאוד ברור כי הדרך הטובה ביותר קדימה לפתור את כל השאלות האלה היא באמצעות משא ומתן, וצריך להתחיל את זה מתוך עמדת המוצא של המבקשים לנוע קדימה עכשיו. ואני רוצה להגיד שאני מקווה כי נגלה כי הסנטור מיטשל, על כל המאמצים שלו, הוא מצליח החל מה שאנו מכנים "שיחות קרבה ולאפשר לנו לעבור למשא ומתן רציני, כי בסופו של דבר תהיה הדרך הטובה ביותר של לפתרון כל השאלות, כולל הנושאים בהם יש לנו חילוקי דעות לגבי הדרך הטובה ביותר לקדם את שאלת ירושלים.

מנחה: תודה רבה לך. זו מסיבת עיתונאים נגמרה. תודה לך על השתתפות.
Add This Entry To Your CureZone Favorites!

Print this page
Email this page
DISCLAIMER / WARNING   Alert Webmaster


CureZone Newsletter is distributed in partnership with https://www.netatlantic.com


Contact Us - Advertise - Stats

Copyright 1999 - 2021  www.curezone.org

0.125 sec, (2)

Back to blog!
 
Add Blog To Favorites!
 
Add This Entry To Favorites!

Comments (25 of 610):
Re: i was not fami… caleb… 4 mon
Re: Depression Sym… ayur8… 4 mon
Typing Speed AnthonyEspin… 10 mon
Re: Depression Sym… Pharm… 25 mon
Re: i was not fami… julia… 30 mon
Re: Depression Sym… abdus… 4 y
Re: Depression Sym… alber… 4 y
Re: Depression Sym… DrCar… 6 y
Re: drinking aloe … navne… 6 y
Re: New Magnetic T… tweak… 8 y
Re: Obama Fundrais… DJ An… 9 y
Re: ¿QUIÉN NECES… alika… 10 y
Re: Living in Whi… refre… 11 y
Re: Sandra died al… ren 11 y
Rad broiled chicke… BLUEP… 11 y
Re: It's May 6th a… cisco… 11 y
Re: It's May 6th a… ren 11 y
Re: anti semite ob… tellu… 11 y
Re: סי… #7943… 11 y
Re: life with a tw… Iolit… 11 y
Re: My Niece is De… ren 12 y
Re: Does anyone ha… ren 12 y
Re: Does anyone ha… Anja 12 y
Re: ron paul presi… BLUEP… 12 y
Re: application to… BLUEP… 12 y
All Comments (610)

Blog Entries (12 of 656):
סיבת…  11 y
PM Netanyahu addresses AIPAC…  11 y
anti semite obama wont pose …  11 y
its time for students to tak…  11 y
CBO Report is Bogus  11 y
List of Supplement Products …  11 y
Hydrolyzed Vegetable Protein…  11 y
life with a two year old  11 y
My Niece is Dead  12 y
Giant Organic Livestock Oper…  12 y
Bruno Sammartino tried to ge…  12 y
Does anyone have a Blendtec …  12 y
All Entries (656)

Blogs by bluepastry (1):
Blue Pastry  7 y  (136)

Similar Blogs (10 of 185):
bruitly news  by Johnnathan  21 d
iphone 13: apple’s …  by alex466  36 d
dfchecking.com  by clickmorestuff  57 d
Buy Contest Votes  by Baskin  57 d
John miller Educati…  by johnmiller  62 d
Get Instant Assignm…  by johnmiller  62 d
King Writing Blog  by kingmilo  76 d
OutDoor Lab  by douglasroz  77 d
tax refund schedule  by kaviharshu99  85 d
Mary Frederick  by MaryFrederick  86 d
All Blogs (1,019)

Back to blog!
 

Wormwood Parasites Cleanse
Hulda Clark CleansesNatural Cancer Remedies
Cancer-proof your body with little known immune boosters!Lugol’s Iodine Free S&H
J.Crow’s® Lugol’s Iodine Solution. Restore lost reserves.